Nasi PartnerzyFitness Club Champfit w Zielonce
  

Podczas terapii żywieniowej mającej na celu redukcję masy ciała oprócz dokonania zmiany nawyków żywieniowych niezwykle ważna jest także regularna aktywność fizyczna.

Polecamy zatem Państwu naszego partnera - Fitness Club Champfit znajdujący się w Zielonce przy ul. Wyszyńskiego 21, a w szczególności odbywające się w nim, nowatorskie zajęcia Active Walk. Jest to bowiem idealny rodzaj aktywności fizycznej - tlenowy, interwałowy (o zmiennej intensywności) i trwający godzinę (lub ponad godzinę), a zatem pozwalający na redukcję tkanki tłuszczowej. Zajęcia skierowane są zarówno dla Pań jak i Panów

Zachęcamy także do skorzystania z bogatego wyposażenia siłowni. Warto pamiętać, że im więcej mamy mięśni, tym wyższą podstawową przemianę materii - tzn. szybszy metabolizm, dzięki czemu szybciej spalamy dostarczoną porcję pożywienia. W fitness klubie możecie Państwo liczyć na profesjonalną pomoc w doborze treningu udzieloną przez certyfikowanych instruktorów. Ponadto, w klubie panuje bardzo miła atmosfera.

www.champfit.pl
kontakt 793 - 999 - 171

 

logo-annalab

Pracownia Analiz Lekarskich Anna Czarnecka - Leś

Przed przyjściem na I wizytę zalecamy naszym Pacjentom wykonanie podstawowych badań (wymienione tutaj) informujących nas o aktualnym stanie zdrowia. Polecamy Państwu zaufaną i istniejącą na rynku od wielu lat pracownię analiz lekarskich - znajdującą się w Zielonce przy ul. Kolejowej 18. Badania wykonywane są nawet w niedziele.

kontakt 22 - 781 - 01 - 67Przedszkole Dziecięca Akademia Rozwoju 

Niezwykle przyjazne przedszkole, zapewniające maluszkom najwyższego poziomu opiekę i prawidłowy rozwój. W tym przedszkolu dzieci spożywają zdrowe posiłki i rosną zdrowo. Dzieci uczestniczyły w warsztatach zdrowego odżywiania przeprowadzonych przez Bia Slim oraz w badaniach składu ciała. Obca jest im nadwaga i otyłość!

Dietetyk Zielonka

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Czytaj Polityka Prywatności.